środa, 12 listopada 2014

Cześć Dziewczyny!

Witam Was bardzo serdecznie na moim blogu! :) Nadszedł ten dzień, w którym zdecydowałam się go założyć.
Mam na imię Klaudia i jestem studenką Uniwersytetu Wrocławskiego. Od września paznokcie to moja druga miłość - jedyne co jestem w stanie dostrzec w drogeriach to lakiery do paznokci.
Zaczęłam oglądać mnóstwo tutoriali związanych z pielęgnacją i stylizacją paznokci. Zainspirowałam się i podjęłam pierwsze próby ozdabiania moich paznokci, bo zwykłe malowanie mi już nie wystarczało. Dzieliłam się tym z rodziną, znajomymi, ale chciałam moje małe dzieła (z których jestem bardzo dumna, bo od zwykłego malowania w ciągu dwóch miesięcy nauczyłam się bardzo wiele), pokazać szerszemu gronu odbiorców, czyli Wam :)
Mam nadzieję, że na początku nie będziecie patrzeć aż tak krytycznie, bo dopiero się uczę. Z czasem, myślę, że będę sięgać po coraz to nowsze i trudniejsze motywy. 

Na blogu będę publikować testy lakierów do paznokci, razem z opisem jak się sprawdziły u mnie - będzie to moja subiektywna ocena, która może Wam pomóc, np. przy wyborze lakieru, odżywki, top coatu. Sama miałam nieraz takie sytuacje, że chciałam kupić wymarzony kolor i szukałam jak wygląda on na paznokciach, nie moglam nic znaleźć, więc mam nadzieję, że moje posty będą pomocne. Szczególnie dla fanek lakierów z Golden Rose. :) 

Wiadomo, że o paznokcie trzeba dbać. Co jakiś czas pojawią się posty o domowej pielęgnacji, sposobach przygotowania płytki paznokcia do manicure, itp.

Trzymajcie za mnie kciuki ! :) 
Do zobaczenia wkrótce! Pozdrawiam :) 

4 komentarze :

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza :) Jestem bardzo wdzięczna, za każdą oznakę aktywności, jeśli mój blog przypadł Ci do gustu - zostań na dłużej.

Zawsze odwiedzam komentującego, więc nie musisz zostawiać linków do bloga.